۷ ترند پاییز ۲۰۲۰ در هفته مد نیویورک

ترندپاییز 2020 از هفته مد نیویورک

با گذشت اولین هفته مد پاییز زمستانه ۲۰۲۰ در نیویورک شاهد ترندهای خاصی توسط برندهای مختلف بودیم که لازم است نگاهی به آن‌ها بیاندازیم.

 

1-رنگ‌ها

ترند رنگ این فصل قابل توجه و شاید کمی شگفت انگیز بود. در طرح‌های امسال بیشتر شاهد رنگ‌های مشکی، خنثی و تک رنگ بودیم.

2-استایل گرانج مدرن

پوشیدن چندین باره لباس‌های دهه ۹۰ میلادی در سال‌های اخیر نشان می‌دهد که نمی‌توان از پوشیدن لباس‌های این ده سال دست برداشت. اما این بار طراحان به جا استفاده از شلوارهای مام جین به سراغ گرانج آن دهه حرکت کرده‌اند و به ما کالکشن طراحی شده مارک جیکوبز برای پری الیس در سال ۱۹۹۲ را یادآوری می‌کنند.

 

در این سبک معمولا ژولیدگی و راحتی یک اصل است، در گرانج معمولاً لایه لایه لباس می‌پوشند و لباس‌ها معمولاً گشاد است. رنگ‌های شارپ کمتر دیده می‌شود و زرق و برق زیادی در لباس‌ها دیده نمی‌شود. پیراهن‌های چهارخانه فلانل گاهی پوشیده می‌شود و گاهی دور کمر بسته می‌شود.اسنیکرهای کلاسیک سیاه و سفید، کفش‌های زمخت کار و چکمه‌های نظامی بیشتر از هر مدل کفشی در این سبک دیده می‌شود.

3-دختران اسب سوار

طراحان برتری همچون برندون مکسول و توری برچ با الهام از لباس کابوی و استفاده از کلاه و کفش‌های سوارکاری براق به طراحی لباس برای دختران پرداختند.

4-پانچو

احتمالا یکی دیگر از لباس‌هایی که پاییز ۲۰۲۰ شاهد آن خواهیم بود پانچوها و شنل‌ها است، امسال می‌توانید یک شنل به سبک طراحان مد برتر دنیا را بخرید و استفاده کنید.

5-زنجیرها

زنجیرهای بزرگ را می‌توان در انواع اکسسوری‌های هفته مد مشاهده کرد، چه طلا و چه نقره می‌توان حلقه‌های بزرگ آن را بر روی کیف، جواهرات و کمربندها مشاهده کرد.

6-پایین تنه اغراق آمیز

این پایین تنه‌ها بسیار بزرگ من رو که یاد تابلو‌ها و نقاشی‌های قدیمی مثل زمان ماری آنتوانت می‌اندازد. این الگوی لباس را در کالکشن براندون ماکسول و کریستین سیریانو بسیار به چشم می‌خورد. احتمالا در چند فرش قرمز امسال باید شاهد این مدل لباس باشیم.

7-کت‌های ویکتوریا

طرح کلی این مدل لباس ارائه شده در هفته مد نیویورک دارای پف‌های ظریف در شانه‌ها، کمر چسبان و یک ردیف دکمه در جلو است. پارچه‌های آن از مخمل تا طرح‌های گل برجسته ظریف به چشم می‌خورد.

1 دیدگاه برای “۷ ترند پاییز ۲۰۲۰ در هفته مد نیویورک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *