۴+۸ ترند برندهای برتر هفته مد لندن برای پاییز و زمستان ۲۰۲۰

در هفته مد نیویورک بیشتر شاهد لباس‌هایی بودیم که برای گرم نگه داشتن ما در فصول سرد پاییز و زمستان طراحی شده بودند اما در نمایش‌های مد هفته لندن برای رفتن به هر مکانی لباس برای پوشیدن می‌توانستیم پیدا کنیم.

 

تنوع بالای لباس‌های شب، استفاده از رنگ‌های متنوع و هیجان انگیز و براق و خلاصه لباس‌هایی که احتمالا در فرش قرمز‌های امسال شاهد آن‌ها خواهیم بود.

 

در این مطلب سعی داریم نگاهی به ترندهای برتر هفته مد لندن بیاندازیم و بررسی مختصری بر روی کالکشن‌های ۸ برند برتر هفته مد لندن داشته باشیم که اگر به برند خاصی علاقه‌مندید خوب است نگاهی به این قسمت از مطالب داشته باشید.

1- قرمز پاپی (رنگ گل شقایق)

رنگ‌های کمی همچون قرمز جسورانه هستند. در هفته مد لندن طراحان بسیاری از این رنگ به خوبی استفاده کردند. طراحانی همچون مولی گوددارد، پرین و شریمپس به خوبی از این رنگ در طرح‌هایشان استفاده کردند.

2- ژاکت‌های سبک

گزینه دیگری که در طراحی‌های امسال شاهد آن بودیم استفاده از ژاکت کش باف در پوشش‌ها بود که هم به عنوان ژاکت‌های بزرگ و هم به عنوان کمربند از آن استفاده شده بود. در برندهایی همچون امیلیا ویکستد و کریستوفر کاین می‌توان این ژاکت‌ها را مشاهده نمود.

3- صورتی براق

می‌توان گفت از تمام طیف ساتن رنگ صورتی براق در هفته مد پاییز- زمستان ۲۰۲۰ استفاده شد. از برندهایی که به خوبی از رنگ صورتی براق استفاده کرده‌اند می‌توان به ریچارد کویین و هلپرن اشاره نمود.

4- استفاده از مروارید‌ها

علاقه جدید هری استایلز به مروراید باعث شد که طراحان بارانی از مروراید بر سر هفته مد لندن ببارند. برند اردِم، هویشان و ژانگ از برندهایی بودند که از این آیتم به وضوح استفاده کردند.

برندهای برتر هفته مد لندن

در اینجا نگاهی به دید طراحان هفته مد از ریچارد کویین، سلطان چاپ گرفته تا ویکتوریا بکهام که دوباره خاطره گروه اسپایس گرلز را روی صحنه آورده می‌اندازیم تا از ترندهایی که این برندهای برتر برای امسال درنظر گرفته‌اند بدانیم.

1- جی دبلیو اندرسون (JW Anderson)

طبق کالکشن جدید پاییز- زمستانه برند جی دبلیو اندرسون، هیچ لباسی بدون شنل بافت دار کامل نیست.

2- سیمون روچا (Simone Rocha)

سیمون روچا در این فصل بیشتر به سراغ انواع بافت رفته است. به نوع و طرح بافت که چگونه بر روی بدن قرار گرفته و همچنین سبک آن توجه کنید.

3- ویکتوریا بکهام (Victoria Beckham)

ویکتوریا بکهام با بوت‌هایی که در دهه ۹۰ به همراه گروه ۵ نفره اسپایس گرلز استفاده می‌کرد برگشته است. احتمالاً پاییز امسال شاهد بوت‌هایی که از زیر زانو شروع شده‌اند خواهیم بود.

4- ریچارد کویین (Richard Quinn)

استفاده از چاپ به خصوص نقاط پولکا و استفاده از هزاران کریستال سواروفسکی از بارزترین مشخصه‌های لباس‌های طراحی ریچارد کویین در کالکشن‌های پاییز- زمستان ۲۰۲۰ بود.

5- مالی گادرد (Molly Goddard)

چیزی که بیش از همه در طراحی مالی گادرد در هفته مد امسال دیده شد استفاده از توری و ترکیب ماهرانه آن با لباس بافت بود.

6- اشلی ویلیامز (Ashley Williams)

چند جفت جوراب مشکی دارید؟ احتمالا خیلی زیاد. اگر به دنبال آیتم کوچکی هستید که به لباس‌های خود اضافه کنید بهتر است نگاهی به طراحی‌های جدید اشلی ویلیامز بیندازید و جوراب سفید را به لباس‌هایتان اضافه کنید. این گزینه را نه تنها در لباس‌های روزمره بلکه می‌توانید همراه با لباس شب و با یک جفت صندل به خوبی ست کنید.

7- متی بوان (Matty Bovan)

متی بوان از آن دست طراحانی است که تلاش می‌کند هنر و صنایع دستی را با هم بیامیزد. استفاده از برش‌ و ترکیب خلاقانه در لباس‌های جین موردی بود که امسال بسیار جلب توجه کرد. هر چند شاید خیلی از افراد حاضر نباشند چنین لباس‌هایی را بپوشند اما دیدن آن به عنوان کاری هنری خالی از لطف نیست.

8- شریمپس (Shrimps)

اگر به دنبال ظاهری انگلیسی و شیک برای پیاده روی هستید حتما نگاهی به برند شریمپس بندازید، این برند در طراحی کالکشن جدیدش با ترکیب پارچه تارتان (طرح اسکاتلندی) و تجهیزات پیاده‌روی و روسری‌ای که دور گردن یا به سر بسته شده است به استقبال پاییز ۲۰۲۰ رفته است.

1 دیدگاه برای “۴+۸ ترند برندهای برتر هفته مد لندن برای پاییز و زمستان ۲۰۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *